Cel

Jako mężczyźni potrzebujemy czasami kontaktu ze swoją dziką częścią. A co gdyby wspólnie z innymi mężczyznami spotkać się w braterskim kręgu? Doświadczyć zarówno własnej siły jak i wrażliwości? Doświadczyć męskiej inicjacji tj. zmierzenia się z samym sobą i własnymi granicami? I co gdyby takie spotkanie przeżyć na szczycie jednej z gór w Beskidach, w naturze, z dala od cywilizacji?

Co nas czeka?

  • Warsztaty pracy z ciałem 
  • Techniki relaksacyjne 
  • Techniki uważności/mindfulness
  • Warsztaty bębniarskie
  • Wyjścia w góry
  • Praca z wykorzystaniem psychodramy 

Gdzie?

W górskiej chacie w Beskidach na Średniaku koło Szczawnicy z dala od cywilizacji, brak możliwości dojazdu samochodem, dojście na piechotę ok. 1 godziny.

Kiedy?

19-23 kwietnia 2023 r. Spotykamy się 19.04 w Szczawnicy o 18.00 i wyruszamy wspólnie do chaty na Średniaku. Dokładne miejsce spotkania wyślemy w osobnym mailu. Kończymy o 12.00 w niedzielę 23.04.

Koszt

2100 zł – cena obejmuje: 4 noclegi, 3 posiłki dziennie, udział w warsztatach.

Prowadzący

Jakub Kołodziej – dr psychologii, psychoterapeuta, trener. Pracuje zawodowo od 25 lat, prowadzi Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy OTS w Lublinie. Amatorsko zajmuje się muzykowaniem.

Piotr Jakubczyk – psychoterapeuta, trener. W pracy terapeutycznej wykorzystuje techniki pracy z ciałem. Przez wiele lat trenował Hip-hop. Amatorsko uprawia pływanie oraz piłkę nożną. Zafascynowany rozwojem męskiej tożsamości w biegu życia. 

Opłaty

Zaliczkę w wysokości 600 należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. Nr konta otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Liczba miejsc

15

Opinie uczestników 2022

Męski wyjazd … hmmm…. Pierwsze skojarzenie , to nie dla mnie . Tam będą sami macho . Ale pragnienie wzięło górę . Chociaż jechałem z duszą na ramieniu to rzeczywistość przerosła wszystkie moje wyobrażenia oraz oczywiście pozytywnie uspokoiła obawy. Świetne miejsce , cicho , dziko . Ale przytulnie . Odcięcie od mediów to strzał w dziesiątkę . Poznanie facetów takich jak ja równych ale też skomplikowanych , z bogatym wnętrzem ale i nie bez problemów . Warsztaty pracy z ciałem i emocje się budzą . Empatia prowadzących pozwala przejść bezpiecznie przez zakręty męskiej duszy i odkrywać nowe , pełniejsze oblicze samego siebie . Minęło parę miesięcy, a ja cały czas wracam do tego czasu. Czekam na kolejny . Polecam ! Z całego serca polecam ! Tomek

Ten wyjazd był wyjątkowy. Przez kilka dni mogłem doświadczyć różnych emocji i skonfrontować się z nimi. Pomogło mi to uświadomić sobie z czym mam problem i nad czym muszę popracować. Już w trakcie wyjazdu udało mi się przekroczyć pewne własne bariery. Niesamowitą sprawą były też rozmowy z innymi uczestnikami. Myślę że bardzo brakuje na co dzień takich rozmów o problemach, bez żadnego udawania. Nie bez znaczenia było na pewno to, że przez kilka dni niemal byliśmy odcięci od świata zewnętrznego, w pięknych okolicznościach przyrody 🙂 Główna zasługa jednak jest Jakuba i Piotra, którzy tak świetnie to zaplanowali. Wyjeżdżałem stamtąd z nową energią i siłą, które napędzały mnie jeszcze przez wiele tygodni. Myślę, że w jakimś stopniu, nadal to we mnie pracuje. Mam nadzieję na kolejny taki wyjazd.

Formularz zgłoszeniowy