Cel

Jeżeli jesteś zainteresowany lepszym rozumieniem siebie,, uporaniem się z przeżywanymi trudnościami, masz potrzebę odreagowania stresu i odpoczynku – to jest to wyjazd dla Ciebie.

Zapraszamy na grupowy warsztat terapeutyczny w męskim gronie z dala od cywilizacji.

Zapewniamy profesjonalne zajęcia terapeutyczne, genialną kuchnię gospodarza, brak zasięgu, wszechogarniający kontakt z górami, warsztaty bębniarskie.

Co nas czeka?

  • Zaczynamy od godzinnej porannej gimnastyki, dużo rozciągania i ćwiczeń wzmacniających zwłaszcza mięśnie kręgosłupa, praca z oddechem.
  • Po śniadaniu grupowe zajęcia terapeutyczne – możliwość przepracowania swoich trudności, doświadczenia mocnych i słabych stron.
  • Potem lunch i wyjście w góry lub gry terenowe do obiadokolacji.
  • Wieczorem warsztaty bębniarskie, – niezwykłe doświadczenie energii bębnów i wspólnego grania.
  • Na koniec dnia wyciszenie, relaks najczęściej przy muzyce.

Gdzie?

W górskiej chacie w Beskidach na Średniaku koło Szczawnicy z dala od cywilizacji, brak możliwości dojazdu samochodem, dojście na piechotę ok. 1 h

Kiedy?

6-10 marca 2024 r. Spotykamy się 6.03 w Szczawnicy o 18.00 i wyruszamy wspólnie do chaty na Średniaku. Dokładne miejsce spotkania wyślemy w osobnym mailu. Kończymy o 12.00 w niedzielę 10.03.

Koszt

1990 zł – cena obejmuje: 4 noclegi, 3 posiłki dziennie, udział w warsztatach.

Dla osób biorących udział kolejny raz 10% zniżki. Cena 1800

Prowadzący

Jakub Kołodziej – dr psychologii, psychoterapeuta, trener. Pracuje zawodowo od 27 lat, prowadzi Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy OTS w Lublinie. Amatorsko zajmuje się muzykowaniem.

Piotr Jakubczyk – psychoterapeuta, trener. W pracy terapeutycznej wykorzystuje techniki pracy z ciałem. Przez wiele lat trenował Hip-hop.  

Opłaty

Zaliczkę w wysokości 590 należy wpłacić w ciągu 3 dni od daty zgłoszenia. Nr konta otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Ilość wolnych miejsc

0/15

Brak wolnych miejsc. Przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową.

Dodatkowe informacje

Podczas pobytu nie używamy alkoholu.

Opinie uczestników z poprzednich edycji

Męski wyjazd … hmmm…. Pierwsze skojarzenie , to nie dla mnie . Tam będą sami macho . Ale pragnienie wzięło górę . Chociaż jechałem z duszą na ramieniu to rzeczywistość przerosła wszystkie moje wyobrażenia oraz oczywiście pozytywnie uspokoiła obawy. Świetne miejsce , cicho , dziko . Ale przytulnie . Odcięcie od mediów to strzał w dziesiątkę . Poznanie facetów takich jak ja równych ale też skomplikowanych , z bogatym wnętrzem ale i nie bez problemów . Warsztaty pracy z ciałem i emocje się budzą . Empatia prowadzących pozwala przejść bezpiecznie przez zakręty męskiej duszy i odkrywać nowe , pełniejsze oblicze samego siebie . Minęło parę miesięcy, a ja cały czas wracam do tego czasu. Czekam na kolejny . Polecam ! Z całego serca polecam ! Tomek

Ten wyjazd był wyjątkowy. Przez kilka dni mogłem doświadczyć różnych emocji i skonfrontować się z nimi. Pomogło mi to uświadomić sobie z czym mam problem i nad czym muszę popracować. Już w trakcie wyjazdu udało mi się przekroczyć pewne własne bariery. Niesamowitą sprawą były też rozmowy z innymi uczestnikami. Myślę że bardzo brakuje na co dzień takich rozmów o problemach, bez żadnego udawania. Nie bez znaczenia było na pewno to, że przez kilka dni niemal byliśmy odcięci od świata zewnętrznego, w pięknych okolicznościach przyrody 🙂 Główna zasługa jednak jest Jakuba i Piotra, którzy tak świetnie to zaplanowali. Wyjeżdżałem stamtąd z nową energią i siłą, które napędzały mnie jeszcze przez wiele tygodni. Myślę, że w jakimś stopniu, nadal to we mnie pracuje. Mam nadzieję na kolejny taki wyjazd.

Zdjęcia z poprzedniego wyjazdu

Formularz zgłoszeniowy