Jako mężczyźni potrzebujemy czasami kontaktu ze swoją dziką częścią. A co gdyby wspólnie z innymi mężczyznami spotkać się w braterskim kręgu? Doświadczyć zarówno własnej siły jak i wrażliwości? Doświadczyć męskiej inicjacji tj. zmierzenia się z samym sobą i własnymi granicami? I co gdyby takie spotkanie przeżyć na szczycie jednej z gór w Beskidach, w naturze, z dala od cywilizacji?

W programie

  • Warsztaty pracy z ciałem 
  • Warsztaty bębniarskie
  • Wyjścia w góry
  • Praca z wykorzystaniem psychodramy

Gdzie?

W górskiej chacie w Beskidach na Średniaku koło Szczawnicy z dala od cywilizacji, brak możliwości dojazdu samochodem, dojście na piechotę ok. 1 godziny.

Kiedy?

31.08 – 4.09 2022 r. Spotykamy się 31 sierpnia o 18.30 w Szczawnicy i wyruszamy wspólnie do chaty na Średniaku. Dokładne miejsce spotkania wyślemy w osobnym mailu. Kończymy o 12.00 w niedzielę.

Koszt

2599 zł -20% = 2080 zł– cena obejmuje – 4 noclegi, 3 posiłki dziennie, warsztaty.

Prowadzący

Jakub Kołodziej – dr psychologii, psychoterapeuta, trener. Pracuje zawodowo od 25 lat, prowadzi Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy OTS w Lublinie. Amatorsko zajmuje się triathlonem i muzykowaniem.

Piotr Jakubczyk – psychoterapeuta, trener. W pracy terapeutycznej wykorzystuje techniki pracy z ciałem. Przez wiele lat trenował Hip-hop. Amatorsko uprawia pływanie oraz piłkę nożną. Zafascynowany rozwojem męskiej tożsamości w biegu życia. 

Opłaty

Zaliczkę w wysokości 680zł należy wpłacić w ciągu 3 dni od daty zgłoszenia. Nr konta otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Liczba miejsc

15

Formularz zgłoszeniowy